gtag( 'config', 'AW-1005266635');
top of page

Dolum Makineleri

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için

bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lineer Dolum Makinesi

Load Cell Dolum Makinesi

Dönerli Dolum Makinesi

Bal Dolum Makinesi

Sıvı İlaç Dolum Makinesi

Modeller

Lineer Dolum

Dönerli Dolum

Load-Cell Dolum

Kapasite

500-10.000

Adet/Saat

Dolum Nozul Adeti

4-6-8

16-24-32

Dolum Gramajı

İstenilen hacme ve ağırlığa göre ayarlanabilir.

Doldurulabilecek Ürünler

Şampuan, bal, ketçap, mayonez, şurup, dezenfektan, kolonya ve akışkan olan bütün likit ürünlerin dolum işlemlerene çözümler sunmaktayız.

Otomatik sıvı dolum makinesi nedir?

Otomatik sıvı dolum makinesi, tüm üretim hattını otomatik olarak çalıştırır. Lineer dolum ve dönerli dolum seçenekleri mevcuttur. İstenilen kapasiteye göre 5ml il 2 litrelik ürünlerin dolumunu gerçekleştirir.

 

Ürünün köpürmesine ve akışkanlığına göre nozul yapılarında özelleştirmeler yapılmaktadır. Dipten dalmalı dolum, üsten dolum gibi ürünün yapısına göre doldurma sistemi ayarlanır. Bütün makinelerimiz kolay kullanım özelliğine sahiptir, dokunmatik ekran üzerinden istenilen saatlik kapasite, nozul hareketleri, doldurulan ambalaj değişikliği ayarlanabilmektedir saatlik ve günlük raporlar oluşturulabilir. Sisteme Load-cell özelliği eklenerek şişe/bidon ağırlık kontrolü gerçekleştirilmektedir.

2 litrelik ambalajlardan daha büyük ambalajlar için de çözümlerimiz mevcuttur.

Şişe dolum makinesi nedir?

Sıvıların şişelere doldurulması için kullanılan makinelere şişe dolum makineleri denir. Şişe dolum makineleri, gıda, ilaç, kozmetik, kimya vb. çeşitli endüstrilerde paketleme işlemlerinde kullanılır.

Sıvı dolum makinesi nasıl çalışır?

Sıvı dolum makinesi, basınç yüksek olduğunda çalışır. Bu, sıvı basıncı dolumu olarak sınıflandırılabilir, yani sıvı deposunun basınç miktarı şişede bulunan hava miktarına eşit olduğunda, sıvı kendi ağırlığına göre şişeye akar.

Sıvı dolum makinesi çeşitleri nelerdir?

Sıvı dolum makinaları hangi ürünler için kullanılmaktadır sorusuna, asitsiz ve akışkan olan tüm likit maddelrin dolum işlemleri yapılmaktadır. Bu ürünlere örnek verecek olursak;

Şampuan Dolum Makinesi

Şampuan dolum makinesi, bir çok kozmetik üründe olduğu gibi, farklı kıvamlardaki ürünlerin uygun kaba doldurulması işlemini gerçekleştiren makinelerdir. Kolay kurulum ve ayarlanma özelliğinden şampuan dolum makinesi ile bir çok kozmetik ürünün dolumunu tek bir makinede yapabilirsiniz. Şampuan dolum makinası ile kozmetik ürünlerin bir çoğu, saç kremi gibi ürünlerin dolum işlemleri yapılmaktadır.

Deterjan Dolum Makinesi

Deterjan dolum makinesi akışkan olan ürünlerin doldurulması işlemini yapan dolum makineleridir. Sıvı deterjan dolum makinası ile bir çok ürün dolumu gerçekleştirilebilir. Sıvı sabun dolum makinesi diye de söylenmektedir, sıvı sabun dolumu, çamaşır suyu dolum işlemi, cam sil dolumu ve benzeri ürünlerin dolumu için kullanılmaktadır.

Kolonya Dolum Makinası

Kolonya dolum makinası sıvı dolum makinelerindendir ve istenilen şişe formuna seri üretim halinde dolum yapar. Dezenfektan dolum makinası olarak da kullanılmaktadır. Kolonya dolum makinesi fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yağ Dolum Makinesi

Zeytinyağı dolum makinası, zeytinyağı şişeleme makinası, teneke yağ dolum makinası olarak da nitelendirilmektedir. Load-cell özelliğine sahiptir farklı özelliklerde olanlarda vardır,

Ayran Dolum Makinası

Full otomatik ayran dolum makinesi şişeye ayran dolumunu gerçekleştirir.

Sıvı Sabun Dolum Makinası

Sıvı sabun dolum makinası, otomatik servo motorlu bir makinedir. Doldurulacak olan ürün üzerinde bulunan deposundan vakum ile çekerek şişelere dolumunu istenilen gramjda yapabiir. Sıvı sabun dolum makinası fiyatları ve teknik detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Suyu Dolum Makinası

Çamaşır suyu dolum makinası ile deterjan ve sıvı sabun gibi ürünleri doldurabilirsiniz. Çamaşır suyu dolumu için otomatik 8'li lineer dolum makinesi kullanılmış, ürünün temas ettiği yüzeyler PVC malzemedir ve çamaşır suyunun yüzeyleri aşındırması sorunu çözülmüştür. Çamaşır suyu dolum makinesi fiyatları ve teknik detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ketçap Dolum Makinesi ve Sos Dolum Makinesi

Ketçap dolum hattı gıdaya uygun halde üretilmektedir. Ketçap için nozul yapısı ayarlanmıştır. Sosların dolumunu gerçekleştirir.

bottom of page