gtag( 'config', 'AW-1005266635');
 
 

Biz Kimiz?

Elektromag Makine 1978’de Topçular’da bir atölyede imalata başlayarak 1000’in üzerinde müşteri portfolyası ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bugün Çerkezköy OSB’de 14000m² kapalı alana kurulu fabrikası ve 100’ün üzerinde deneyimli çalışanı ile ‘’ Türk Ambalaj Makineleri ’’ sektörüne yön veren kuruluşları arasındadır.

MAG Grup çatısı altında bulunan Elektromag Makine’de üretim çözümleri ve özelleştirilebilen makine üretimi yapılmaktadır, MAG Grubunun diğer firması Etimag tarafında da shrink sleeve, emniyet bandı,kendinden yapışkanlı etiket ve şişe üretimleri yapılmakta ve 2022’de faaliyete başlayan Plasmag firmasında da sleeve üretiminin ham maddesi olan PET-G shrink film üretimi gerçekleşmektedir.

Ambalaj ve paketleme sektörünün her alanında uzmanlaşan bir kadroya sahip olmanın getirdiği yetkinlikle Elektromag, makine üretimi ve çözümleri konusunda yön veren firmalardan biri olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve özelleştirilebilen ürünler oluşturan, Türkiye’nin lider firması olmasının yanı sıra tüm dünyada ambalaj ve paketleme makineleri sektöründe en beğenilen ve tercih edilen üreticilerinden olmak.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

 
torna.png

Size Özel Çözümler

Elektromag, 40 yılı aşkın tecrübesi ve gelişmiş mühendislik yetenekleri sayesinde memnun müşteri portföyünü her geçen gün genişletiyor.

bilgisayar ve çalışma-sk.jpg

Profesyonel

AR-GE Ekibimiz

Her yeni müşteri için ELEKTROMAG, seri üretim makinelerini bile geliştirmeye devam etmekte ve bu uygulamaları mevcut müşterilerine geliştirme paketleri olarak sunmaktadır.