gtag( 'config', 'AW-1005266635');
top of page

Sleeve Makineleri

Sleeve Makineleri ve Buhar Tünelleri hakkında detaylı bilgi almak için

bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sleeve Giydirme Makinesi

Emniyet Bandı Giydirme Makinesi

Yüksek Kapasite Sleeve Makinesi

Yarım Shrink Sleeve Makinesi

Kapasite

50-1000 BPM

Boyutuna ve ambalajına göre değişiklik göstermektedir.

Uygulanan Ürünler

Cam, Plastik, Metal

Modeller

Sleeve Giydirme

Emniyet Bandı Giydirme

Yüksek Kapasite Sleeve

Yatay Sleeve

Buhar Tüneli

Sleeve

Pet, Pvc, Pet-G

Buhar Tüneli

Sleeve Makinesi Nedir?

Shrink sleeve etiketlerini şişeye veya benzer bir formdaki ürün kabına göre hizalayarak devamında da buhar ile çeken sleeve ambalajın şekline veya ürünün şekline getirilmesi işlemlerini seri üretim halinde yapan ve programlanabilen endüstriyel makinelerdir.

Elektromag Makine sleeve makinelerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirmekte; grup firması olan Etimag Etiket firması, shrink sleeve etiketlerinin tasarımını ve seri üretimini yapmaktadır;

2022'de faaliyete başlayan diğer grup firması Plasmag, PET-G film üretimini yapmaktadır.

1978 yılına dayanan tecrübesi ve geniş müşteri portfolyası ile Elektromag Makine sleeve makineleri konusunda tüm dünya’da en önde gelen firmalardan biridir.

Sleeve Makineleri bir çok sektörde kullanılmakta; gıda sektöründe meyve suyu ambalajı, ayran ambalajı, su şişesi giydirilmesinde;

kozmetik sektöründe kolonya, parfüm, deterjan, yumuşatıcı şişesi, çamaşır suyu şişe giydirilmesinde sleeve makineleri kullanılmaktadır.

Emniyet bandı makineleri üreticiler için çok önemlidir, ürünün üreticiden son tüketiciye kadar olan sürecin temiz ve güvenli bir vaziyette olduğunun kanıtıdır. Emniyet bandı makinemizin kapasitesi sleeve boyuna ve ambalaj çapına göre değişiklik göstermektedir, detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Sleeve giydirme neden tercih edilmelidir?

Mağaza raflarında yer alacak ürünlerinin rakip firmalarla rekabet açısından farklılık göstermesi için mevcut seçeneklerden daha farklı bir yol gerekir ve çözümün tek yolu sleeve etiketten geçer. Çeşitli nedenlerden dolayı standart etiket tiplerini sektöründe bir isim yapmak için çeşitlendirmek gerekir. Sleeve giydirme etiketler, yeni etiket tipi olarak endüstride isim ve yer elde etmiştir. Bunun birkaç nedeni sıralanacak olursa:

Sleeve gövde tasarımı grafik kullanımları, renk ve daha fazla yaratıcılık için izin verir.

Aşınmaya dayanıklı ve su geçirmezdir.

Etiketler şişeler ve kaplardan tekrar kullanım için kaldırılabilir.

Ayrıca sleeve diğer etiketlere göre ürünü daha iyi kaplar, market paylaşımını arttırır ve daha şık görünümü ile raf itirazını önler. Bu etiketler gıda ve kozmetik sanayinde geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Satışa sunulan ürünlerinin popülerliğinin ve müşteri kitlesinin artmasınana shrink sleeve etiket olumlu bir etki yaratmaktadır.

Sleeve makine fiyatları

için lütfen bizi arayın.

Sleeve makinesi çeşitleri

için youtube kanalımızı takip edebilir detaylı bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.

bottom of page